Martin  Kaděrka
Rekonstrukce koupelen a bytových jader

Sádrokartony Ostrava

Naše společnost se kromě rekonstrukcí bytových jader, rekonstrukcí koupelen a dalšími bytovými úpravami zabývá také montáží sádrokartonů.

Naše činnost v kostce:

  • stavba sádrokartonových příček
  • zhotovení sádrokartonových stropů
  • závěrečná úprava povrchů jako malování, obložení
  • stavby předsazených stěn
  • zakrytování kabeláže, stupaček

Moderní materiál pro Vaši rekonstrukci

Sádrokarton je poměrně nový, moderní materiál, který se používá při suché výstavbě. Jeho využití je nesmírně široké. My jej nejčastěji využíváme při rekonstrukcích, přestavbách bytových jaderpřestavbách koupelen, jako stropní podhledy, předsazené příčky a další interierové úpravy. V naší činnosti se zaměřujeme především na Ostravu a Moravskoslezský kraj.

Jelikož dbáme na vysokou kvalitu prováděných prací, pracujeme také s nejkvalitnějšími materiály. Mezi námi používané značky sádrokartonů patří přední světové společnosti. Pokud máte materiál vlastní, či preferujete určitou značku, jsme schopni pracovat po domluvě i s Vaším materiálem. Nejčastěji používáme sádrokartony tloušťky 12,5 – 15mm, přičemž okrajově používáme tloušťku 9mm na specifické práce.

Jaký typ nebo značku sádrokartonu zvolit?

Pokud nevíte, jaký sádrokarton se pro Vaši stavbu , rekonstrukci hodí nejvíce, poraďte se s námi! Za svou dlouholetou praxi jsme realizovali stovky staveb a dokážeme Vám tak na základě našich praktických zkušeností vhodně poradit.

Suché podlahy do bytu

V poslední době realizujeme také suché podlahy do panelových bytů. Výhodou suchých podlah ze sádrokartonu je velmi vysoká tepelná i zvuková izolace. To je důvodem, proč jsou suché podlahy stále oblíbenější. Pokud s tím nemáte zkušenosti, zeptejte se nás! Zabýváme se také montáží suchých podlah. Na suchou podlahu ze sádrokartonu naši předchozí zákazníci umisťovali např. PVC, koberce, lamina, či korek.

Potřebujete rozdělit místnost na několik menších? Sádrokartonové příčky jsou řešením!

Často se setkáváme s dotazy od našich zákazníků, kteří chtějí rozdělit jeden velký pokoj na dva menší. Typicky se jedná o rozdělení ložnice na ložnici a dětský pokoj. Jednoduchým a levným řešením je sádrokartonová příčka. Ta splňuje požadavky a pravidla moderního designu, jelikož takovou příčku lze velice snadno natřít,  polepit moderní tapetou.

Dalším využitím může být předsazená stěna, kterou lze využít například k vedení kabeláže v místech, kde je obtížné, či nemožné vrtat. Prostor mezi zdí a předsazenou sádrokartonovou příčkou navíc výborně funguje jako tepelný izolátor.


Zaslat nezávaznou poptávku

Sending