Martin  Kaděrka
Rekonstrukce koupelen a bytových jader

Rekonstrukce koupelen Ostrava

rekonstrukce koupelny OstravaKoupelna je velmi důležitým místem Vašeho bytu. Vždyť prvním místem, kam jde člověk běžně po tom, co vstane, je právě koupelna. Pěkná koupelna ve Vás vzbudí dobrou náladu, pozitivní energii a každý nový den tak začínáte v pohodě. Jen si to představte.

My se zabýváme rekonstrukcemi koupelen téměř 30 let a za tu dobu jsme již rekonstruovali několik set koupelen nejen v Ostravě, ale i v blízkém okolí. Jedná se o stěžejní činnost naší firmy. Dokážeme postavit koupelnu jak ekonomického řešení, tak i řešení luxusního či atypického.

Rádi pro Vás Vaši novou koupelnu připravíme a zrealizujeme. Výsledná podoba koupelny vychází z Vašich představ, které můžeme společně konzultovat a navrhnout tak dokonalé řešení právě pro Vás. Využijte našich bohatých zkušeností, a nechte se inspirovat námi již zrekonstruovanými koupelnami. Inspiraci  naleznete v sekci fotogalerie koupelen.

Co koupelna, to unikát

Každý z nás má představy o své koupelně většinou odlišné. Někdo chce praktičtější řešení a design hraje druhé housle, někdy jde především o designovou záležitost. Ideální je skloubit obě řešení dohromady a vytvořit tak nádhernou koupelnu plnou praktických vychytávek. Vše záleží  na představě majitele.

Pokud máte konkrétní představu o podobě koupelny, jsme schopni ji realizovat. Pokud potřebujete poradit s ideální řešením, kontaktujte nás na níže uvedeném formuláři, nebo telefonním čísle 603 931 840. Rádi se s Vámi sejdeme na  konzultaci, kde si sdělíme vše potřebné.

Průběh rekonstrukce koupelny

  • 1.-2.den – vybourání stávající koupelny,  WC, odvoz veškeré suti a odpadů, ekologická likvidace, návoz materiálu
  • 3.-5.den – stavba jádra (příček), elektroinstalace, odpady, voda
  • 6.-8.den – obložení stěn, pokládka dlažby, instalace sanitárních předmětů (vana, sprchový kout), spárování
  • 9. den – malířské, lakýrnické  práce, dokončení spárování
  • 10.-12.den – montáž sanitárních předmětů (umyvadlo, WC), závěsný program, skříňky, dokončovací práce, závěrečný úklid, odvoz nářadí
  • 13.den – předání koupelny, WC

Samozřejmostí je čistota po celou dobu provádění stavebních prací. Veškeré návrhy a realizace se vždy odvíjí od přání zákazníka a jeho představ jak designových, tak ekonomických.

Doba rekonstrukce koupelny záleží samozřejmě na její velikosti a případným specifickým přáním zákazníka. Ze zkušeností můžeme říct, že práce trvají od 6 do 14 dnů.

Fotogalerie koupelen

Pokud si chcete vzít inspiraci, podívejte se do naší fotogalerie koupelen, kde naleznete námi realizované zakázky.


Zaslat nezávaznou poptávku

Sending