Martin  Kaděrka
Rekonstrukce koupelen a bytových jader

Rekonstrukce bytových jader Ostrava

rekonstrukce bytového jádraZabýváme se celkovou, nebo částečnou rekonstrukcí bytových jader v Ostravě. Po domluvě je možnost provést rekonstrukci i mimo Ostravu. Rekonstrukcemi bytových jader se zabýváme téměř 30 let. Za tuto dobu jsme nasbírali stovky spokojených zákazníků. Více než 80% zakázek pak tvoří zakázky, které mají původ v doporučení od našich stálých zákazníků. Tato skutečnost dokladuje naši vysokou kvalitu, profesionalitu a zákaznickou spokojenost. Rekonstrukce provádíme jak v panelových, tak cihlových a jiných domech.

Rekonstrukce bytových jader na klíč

Z povahy naší společnosti, kdy se snažíme poskytovat naprosto komplexní služby v rámci rekonstrukcí bytů, dokážeme nabídnout i rekonstrukci bytového jádra na klíč.

Součástí je vybourání starého bytového jádra, vyčištění, odvoz sutě, příprava pro nové bytové jádro, samotná stavba bytového jádra a to včetně elektroinstalace, sádrokartonů, zednických prací, vodovodní instalace, odpadu, plynu, obkladů, pokládku podlahy, malování pokojů , montáž kuchyně a nábytku. Samozřejmostí je finální úklid po rekonstrukci.

Vzhledem k tomu, že Vám bude vše realizovat jedna firma, ručíme Vám za vše přímo my. Předejdete tak případným neshodám mezi Vámi, stavební firmou, instalatéry, elektrikáři a dalšími případnými řemeslníky.

Jak se připravit na rekonstrukci bytového jádra?

Ještě před samotnou realizací rekonstrukce bytového jádra je potřeba si ujasnit několik věcí. Jedná se zejména o přesné zaměření bytu, na základě kterého budeme provádět návrh a  podrobný rozpočet. Je také možné mít vybraného bytového architekta, projektanta.

Vzhledem k našim zkušenostem od roku 1984 se s námi na všem můžete radit, případně Vám poradíme ten správný materiál, obklady, dlažbu, sanitu, ale i projektanta, či bytového designéra.

Vyberte si nás a získejte tyto výhody:

  • Za svou práci ručíme a zakládáme si na dobrém jménu v celé Ostravě i mimo ni.
  • Ceny úměrné kvalitě materiálů. Vysoká kvalita nikdy nebyla nejlevnější!
  • Pracujeme s osvědčenými materiály.
  • O nic se nestaráte, celou rekonstrukci řídí zkušení pracovníci.
  • Možnost vyřízení stavebního povolení.
  • Předání zrekonstruovaného bytu tak, že můžete okamžitě bydlet.
  • Komplexní služby pod jednou střechou.
  • Nikoho jiného než nás už nebudete nikdy potřebovat!

Fotogalerie bytových jader

Fotografie našich realizací naleznete ve fotogalerii rekonstrukcí bytových jader.


Zaslat nezávaznou poptávku

Sending